Arina Mutfak

İNSAN KAYNAKLARI

Bize göre şirketimizin en kıymetli varlığı sahip olduğumuz değerli çalışanlarımızdır; çünkü güçlü personel kadrosuyla faaliyet gösteren firmaların rakiplerinden hep önde yer aldıklarına inanıyoruz. Başarılı olan ve müşterisini memnun eden şirketlerin, tüm personelinin katkısıyla bu başarıya ulaştığını biliyoruz.

Başarılı şirketlerin en göze çarpan özelliği, çalışanlarını terfi ettirmesi ve onlar için çok sayıda fırsatlar yaratmasıdır. Çalışanlarımıza beraber çok daha büyük başarılara ulaşacağımızı ve onlar için başarı ve imkanlarla dolu bir çalışma hayatı yaratacağımızı biliyoruz.

Çalışanlarımızın işlerini severek yapmalarını ve çalışma alanlarında kariyer sahibi olarak toplum içinde saygınlıklarını sürekli artırmalarını istiyoruz. Arina Mutfak olarak bizler çalışanlarımızla var olduk, birlikte büyüdük, birlikte geliştik; çok daha iyi yerlere birlikte geleceğimizi biliyoruz.

Tüm bölümlerde görev alan çalışanlarımızın terfi etmesini önemsiyor; şirket kültürümüzle yetişen kişilerin yöneticilik niteliği olan görevlere yükselmesini istiyoruz ve bunun için başarılı arkadaşlarımızı destekliyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI FORMU

* YILDIZLI ALANLARIN DOLDURULMASI ZORUNLUDUR.

Kisisel Bilgiler

CİNSİYET*:


DOĞUM TARİHİNİZ*:
MEDENİ DURUMU*:


Ögrenim Durumu

İLKÖĞRETİM*:
LİSE:
ÖNLİSANS:
ÜNİVERSİTE:

Çalısma Hayatı

Lütfen son çalıştığınız yerden itibaren yazınız.

Referanslar

Çalıştığınız şirketlerden, çalışmıyor iseniz öğretmen veya akrabanız olmayan kişilerden en az iki referans yazmalısınız

Diger Bilgiler

SİGARA KULLANIYOR MUSUNUZ?*:


ÇALIŞMAYA ENGEL BİR SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI?*:


HERHANGİ BİR SUÇTAN DOLAYI YARGILANDINIZ MI?*:


ÇALIŞMAK İSTEDİĞİNİZ POZİSYON: