Hizmetlerimiz

Günümüz iş yaşamında, özellikle gelişen modern işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devretmektedir. Bu sayede, kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda alarak avantaj sağlamaktadır

Arina Mutfak, kuracağı mutfağı, çalışacağı elemanları ve hizmet şeklini, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre belirlemektedir. İstek ve şikayetlere anında müdahale edebilecek seçkin kadrosuyla çözüm odaklı çalışmaktadır. Güvenli gıda üretiminin tüm gereklerini, aynı özenle, yerinde üretilen hizmet noktalarında da devam ettirmekte ve gerekli olan hijyen standartlarının sürekliliğini sağlamaktadır.

Arina mutfak, yerinde üretim hizmetini; mönü planlaması, satın alma, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni, temizlik, sağlık kontrolü, personel temini ve eğitimi, yemek servisi gibi akla gelebilecek tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmektedir. Üretim yaptığı her projede, gıda güvenliğini garanti altına alarak; sağlıklı ve güvenli ürünleri, bilgi ve deneyimleri doğrultusunda, bütün kaynakları verimli kullanarak çözüm sunmaktadır.